Appeltje Eitje in Den Haag was voorheen al een favoriet om te lunchen. Met de komst van de nieuwe eigenaar is het eigenlijk alleen maar leuker en beter geworden. De huiskamersfeer is er nog steeds, het oogt nu alleen wat strakker en frisser. Als je binnenkomt voel je je gelijk op je gemak en overal is er wel wat leuks te zien. Het recept van de beroemde appeltaart op de witte muur blijft een eyecatcher.

Ook op het terras is het heerlijk vertoeven als het zonnetje schijnt. Maar dat is ook niet zo raar als je in één van de leukste straatjes van Den Haag zit.

GEZOND EN LEKKER IN HET ZEEHELDENKWARTIER

Bij Appeltje Eitje zit je goed als het gaat om de lekkerste  (gezonde) wafels, pancakes, huisgemaakte taarten en sapjes. Het is hier ook mogelijk om heerlijk te eten zonder je direct schuldig te moeten voelen, want ze hebben echt genoeg vegan-opties op de kaart staan.  Onze favoriet is overduidelijk de courgettewafel met gerookte zalm. Hier kom je echt zeker voor terug! De smaken zijn fantastisch!

Wat we ook fijn vinden is dat er altijd heerlijk veel groente bij alle gerechten wordt geserveerd. Bij Appeltje Eitje proberen ze altijd een goede balans te vinden tussen goede kwaliteit en betaalbaarheid en dat is zeker gelukt!

Appeltje Eitje
Prins Hendrikstraat 69, Den Haag
appeltjeeitje.nl

Deel artikel

Oprichter van Hotspotjes.nl. Altijd op zoek naar unieke spots om te brunchen, borrelen of slapen. Van koffiebars tot tropische dakterrassen.

Vers van de pers
  • Restaurant V12 Amsterdam Noord

    Restaurant V12 Amsterdam: rauwe hotspot in Amsterdam-Noord

  • semai-restaurant-amsterdam-interieur-3

    Semai Restaurant Amsterdam: familierecepten & geurige koffie in Noord

  • bistro feline amsterdam-02

    Bistro Féline Amsterdam: Franse flair & fine dining in de Jordaan

  • Le Smash Utrecht -1

    Le Smash Utrecht: dé plek voor smashburgers in Utrecht

  • The Deck of Joy Amsterdam – Champagne rooftop hotspot-4

    The Deck of Joy Amsterdam: champagne rooftop in Oost

  • Restobar Massalia Amsterdam-06

    Massalia Amsterdam: Mediterrane hotspot op het Beukenplein in Oost